KTO SME

 
 
 

Kto sme

Naša firma CORNiCO ponúka tovar a služby v gastronómii. Dodávame tovar a služby pre  prevádzky Fun Food (zábavné občerstvenie) a Fast Food (rýchle občerstvenie). Sme slovenská firma, ktorá bola založená v roku 1991. Na začiatku sme predávali pukance na ulici a preto máme veľa skúsenosti z rôznej urovne gastronómie. Krok za krokom sme budovali naše obchodné aktivity. Neskôr sme založili obchodnú firmu - veľkosklad,  ktorá ponúka špeciálne stroje, zariadenie a produkty v  regióne Strednej Európy.

Našim cieľom je ponúkať kvalitné služby v oblasti zábavného občerstvenie – Fun Food, nielen na domácom trhu, ale aj vo väčšom stredoeurópskom regióne. Táto ambícia je pre nás výzvou a preto sa snažíme o čo najlepšie služby v našej oblasti.

Naše aktivity boli v roku 2008 a v roku 2015 ocenené prestížnou cenou "Golden Eagle Award" od firmy Gold Medal Products, USA, za dlhoročnú propagáciu a rozvoj v oblasti Fun Food.

Sme zakladateľmi nezávislého európskeho fóra "European Fun Food Forum" - asociácie firiem z 11 európskych štátov v oblasti Fun Food.

Naše dlhoročné skúsenosti prostredníctvom nášho profesionálneho CORNiCO tímu sú zárukou spoľahlivosti a slušnosti pre každého nášho obchodného partnera.

Norbert Vincze & Rastislav Sič
zakladatelia firmy CORNiCO