POPCORN BAR POJAZDNý VOZíK

 
 
Úvod > Koncepty > Popcorn > Stroje > Vozíky > POPCORN BAR pojazdný vozík
 

Vyrobiť chutné pukance vyžaduje trochu kumštu. Dôležité je pracovať s kvalitnými surovinami na osvedčených profesionálnych strojoch. Potom už stačí len trochu fantázie na dochutenie a originálny popcorn – pukance máte vyrobené. Vyberte si z viacerých popcorn strojov podľa veľkosti a kapacity výroby. Porovnajte kvalitu kukurice pukancovej s veľkou expanziou (objem pukancov po vypukaní) a špeciálneho popcorn tuku. Vyberte si z rôznych príchutí na slané alebo sladké pukance a ponúknite ich v lákavých obaloch možno aj vo filmových obaloch s kino motívom.

 
 

Vozíky

POPCORN BAR pojazdný vozík
POPCORN BAR pojazdný vozík
POPCORN BAR pojazdný vozík
POPCORN BAR pojazdný vozík
POPCORN BAR pojazdný vozík
 

POPCORN BAR pojazdný vozík

Pojazdný predajný popcorn bar s možnosťou vloženia zásobníka
Kód produktu:2692
Prepravná hmotnosť: 85.0000 kg
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku
Vaša cena: 595,83 € bez DPH
715,00 € s DPH

Popis produktu

Popis

Špeciálny pojazdný popcorn bar (z lamina) na kolieskach, ktorý je určený na prezentáciu a servírovanie hotového popcornu. Popcorn bar je kompatibilný s warmerom (pultovým ohrievacím zásobníkom) #1831 Small warmer (nie je  současťou popcorn baru) a jedná sa o praktické riešenie, ktoré Vám umožní pohodlne a rýchlo prepraviť warmer k určenému miestu predaja. Súčasne samozrejme plní funkciu aj predajného miesta. Popcorn bar je vyrobený z pevných materiálov, takže je vysoko odolný na prepravu. Je určený iba pre indoorové akcie a prevádzky. Má 4 gumové kolieska s  brzdou, ktoré uľahčujú pohyb a manipuláciu s popcorn barom. Veľký odkladací priestor (skrinka s 3 poličkami a samostatný výsuvný šuplík) je možné využiť na odkladanie potrebného príslušenstva, alebo surovín na výrobu,...predaj. 

Použitý materiál popcorn baru: materiál LTD 112 šedá hr.18 mm, vybavená ABS hranou 2 mm, kolieska v.100 mm 4 ks s brzdou, nosnosť 300 kg, zásuvka s tlmením a úchytkou, nastaviteľné police pomocou čipkovych podper.

Vyrobené v: EU (CORNiCO products)

Upozornenie: tento pojazdný popcorn bar, pre jeho rozmery a váhu posielame iba paletou.

Parametre

Rozmery š × h × v: 122 × 65 × 95 cm
Rozmer-skriňa š × h × v: 51 × 65 × 73 cm
Rozmery-šuplík š×h×v: 71 × 65 × 20 cm
Materiál: LTD s ABS hranou
Farba: svetlo šedá
Hmotnosť: 70 kg
Hmotnosť prepravná: 80 kg
Nosnosť: 300 kg